Iran Ticaret

2011 yılından itibaren İran ile ithalat, ihracat ve yatırım faaliyetlerinde bulunmakta olan firmamız aynı zamanda Iran ticaret danışmanlığı da yapmaktadır.

İran ile ilgili faaliyetlerimiz için www.iranticaretdanismanlik.com sitemizi buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz 

İran’a neler ihraç edilebilir?

İran’a ihraç edilebilecek ürünler: otomotiv yedek parça, tarım makiaları, iş makinaları elektrikli makineler, altın, hijyenik ve temizlik ürünleri (bebek bezi , havlu, deterjan, diş macunu), kağıt, çelik ve çelikten ürünler, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, telekomünikasyon aletleri, hububat ürünleri (buğday, arpa, pirinç, mısır, şeker, soya), bitkisel yağlar (ayçiçeği yağı, soya yağı, palmiye yağı), inşaat malzemeleri (alt yapı ve üst yapı projeleri ile ilgili hemen hemen tüm ürünler) , endüstriyel fırınlar, tekstil ürünleri, giyim, dokuma kumaşı, iplik, kozmetik ürünler.

İran’dan neler ithal edilebilir?

İran’dan ithal edilebilecek ürünler: mineral yakıtlar ve yağlar, petrol ve petrokimyasal ürünler (Polietilen, polipropilen, PVC, bitumen), organik kimyasallar, demir cevher, aluminyum, safran, ceviz, çerezler.

İran’da yatırım yapmak isteyen firmalar için otel inşaatı ve işletmesi, yol-baraj inşaatı, doğal gaz çevrim santrali, toplu konut projeleri , alt yapı projeleri; devletin sunduğu yatırım teşvikleri nedeniyle sürdürülebilir projelerdir.

İran’da ürünlerinizin pazarlamasını yaptırmak, ihracat yapmak ya da İran’dan herhangi bir ürünü hızlı bir şekilde bulup tedarik etmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Iran Ticaret Formu

Bilgileriniz
Talebiniz
  1. Ürünlerinizin yurtdışında pazarlamasını ve satışını yapmakİthalat yapmakYatırım yapmak

* Doldurulması zorunlu alan

Comments are closed.